HAKKIMIZDA

Labomer Tıbbi Ürünler; 2015 yılında İstanbul’da kuruldu. Kurucularının 6 yılı aşkın sektör tecrübesi ışığında ve sektörümüzün ana amacının ‘insan yaşamının kalitesini ve süresini arttırmak’ olduğu bilinci ile diagnostik alanında Türkiye medikal sektörüne hizmet vermeye başladı. Çok kısa bir zaman içinde ürün yelpazesini geliştirerek öncü firmalar arasındaki yerini aldı.

Misyonumuz:
"Müşteri Memnuniyetini" Öncelikli değerler arasında tutan, çalışma anlayışına sahip bir MARKA olmak. İnsan sağlığı ve yaşam kalitesi için yenilikçi ürünlerimiz ve hasta odaklı sosyal sorumluluk bilincimizle sağlık sektöründe liderliğimizi sürdürmeyi amaçlıyoruz. Hedefimiz, Toplumun yaşam kalitesini geliştirmesine destek olmak, daima iyiyi ve yeniyi yakalamak, geleceğe dönük bakış açımızla her zaman beklentileri aşarak yeni standartlar oluşturmak.

Bu amaçla; birey, toplum ve çevrenin ihtiyaçlarını gözeterek, sorumluluk alan ve etik bir anlayışla çalışıyor. Ürün ve hizmetleri ile farklılıklar yaratarak Türk toplumunun sağlıklı geleceğine katkıda bulunmayı temel hedef kabul eden LABOMER, sağlık alanındaki hizmetlerinde, güven ve saygınlığı temel ilke edinmiş, verdiği hizmet alanında en iyilerden olmak için yenilikleri takip eden, sürekli değişen beklentileri karşılamaya yönelik hizmet ve ürünler sunan kurumsal yapısı ile sektöründe kalıcı üstünlükler sağlamak ve öncü kuruluşlar arasında yer almaktır. Rekabet üstünlüklerini kalıcı kılmayı hedef alan bir yönetim anlayış ve uygulamasını benimsemiştir.

Vizyonumuz :
Türkiye’de ki tüm tıbbi hizmet veren kurum laboratuarın da en az bir diagnostik sistemimiz ile hizmet etmek.

Her Hakkı Saklıdır @ 2014. Medica Lab Tıbbi Ürünler | Web Tasarım : OZCGRUP